Bashkia Delvinë organizon kamp veror për fëmijët e moshës 7 – 12 vjeç

29/06/2218:18

Shperndaje:

Për herë të parë bashkia Delvinë ne bashkëpunim me fondacionin Mary Ward Loreto organizojnë kampin e parë veror 2022.

Fëmijë te moshes 7-12 vjeç nga qyteti, por edhe nga zonat rurale do të kenë mundësi të jenë pjesë e këtij kampi pergjatë 2 javëve të fundit të korrikut.

Lojëra, aktivitete në natyrë, diskutime, humor dhe emocione të bukura do tëshoqërojnë gjatë kësaj vere fëmijët e këtij kampi veror.

Regjistrimetnisin ditën e enjte datë 30.06.2022
nga ora 09:00-13:00 pranë bashkisë Delvinë.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.