Bar Restorant “Ciao Italia” në Ksamil kërkon Kuzhinier dhe Kamarier. Ofrohet akomodim

01/09/2313:10

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.