Ardit Cikuli ka zhvilluar takime me banorë e biznese në Ksamil

27/04/2311:58

Shperndaje:

Ardit Cikuli ka zhvilluar takime me banorë e biznese në Ksamil.

Në fokus të takimeve kanë qenë diskutimet mbi hartimin e strategjive, për të rehabilituar qytezën e harruar për 12 vite, shprehet Ardit Cikuli.

Ardit Cikuli ka thënë se çdo ksamiliot e shpreh shqetësimin e rrugëve të shkatërruara, ndriçimi është i pjesshëm , mbetjet urbane janë aty , dhe për hapësira të gjelbërta e kënde lojërash nuk diskutohet.

Ksamili është qeverisur nga bashkia e turpit! – thotë Ardit Cikuli.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.