Aksident tragjik te Ura Beqirefendi në Delvinë, vdes motociklisti

09/07/1618:42

Shperndaje:


Informacion paraprak…Policia njofton se: Rreth orës 20:00, ka ndodhur një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një shtetasi. Shërbimet e Policisë janë afruar menjëherë në vendngjarje dhe kanë konstatuar se në aksin rrugor Ura e Gajdarit – Delvinë (pranë karburantit të Sinos) automjeti tip “Audi” me targë të huaj MNTH68, me drejtues shtetasin Igli Seiti, rreth 23 vjeç, banues në Delvinë, është përplasur me motorçikletën me targë AAB739, ku për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme drejtuesi i motoçikletës, shtetasi:
· Bledar Pula, rreth 35 vjeç, me banim në Delvinë. Policia ka shoqëruar drejtuesin e automjetit Igli Seiti, për të cilin po kryhen veprimet për arrestimit e tij. Punohet për sqarimin e rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.