20-vjeçari transportohet i plagosur në spitalin e Sarandës

05/09/2118:51

Shperndaje:

Sarande, mberrin i plagosur ne spital një 20-vjecar. I riu është punonjes parkimi ne nje kompleks turistik ne Sarande.

20-vjecari ka plage me thike ne anen e majte poshte brinjeve. Eshte qelluar me thike gjate nje grindjeje jashte vendit te punes, ne rrugen “Turizem – Kanali i Cukes”.

I plagosur, me mjetin e punes ka tentuar te shkoje ne spital por per shkak te plageve ka ndaluar pas ka pershkuar rreth 1 km dhe me pas eshte marre nga nje mjet i rastit qe e ka cuar ne spital. Policia ka nisur hetimet


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.