2 të arrestuar dhe 1 në kërkim për transportin e 3 cantave me 48 kg kanabis

24/04/1914:00

Shperndaje:


Dy shqiptarë të moshave 41 dhe 50 vjeç kanë rënë në prangat e policisë ndërkohë që një tjetër i moshës 24 vjeç është shpallur në kërkim.

Ata u vunë në prangat e policisë greke për shkak se u kapën duke tranportuar 3 çanta me 48 kg kanabis përmes kufirit shqiptar.

Mësohet se 24-vjeçari u largua në drejtim të një pylli pranë kufirit greko-shqiptar ku dhe ka humbur nga gjurmët e policisë greke e cila është vënë në ndjekje të tij.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.