Talenti nga Saranda fiton 13 medalje dhe 1 kupë, apeli ndaj institucioneve

Talenti nga Saranda, notari 13-vjeçar Ediliano Huna fiton në Kampionatin Mbarëkombëtar të Notit në Durrës 13 Medalje dhe 1 Kupë
Familja apelon ndaj strukturave për vëmendje ndaj këtij sporti për ta ringritur në lavdinë e dikurshme, pasi, pavarësisht këtij suksesi të Edilianos, nga ana e Bashkisë Sarandë akoma s’kanë marrë mundimin as ta urojnë

VIDEO

Talenti nga Saranda, notari 13-vjeçar Ediliano Huna fiton në Kampionatin Mbarëkombëtar të Notit në Durrës 13 Medalje dhe 1 KupëFamilja apelon ndaj strukturave për vëmendje ndaj këtij sporti për ta ringritur në lavdinë e dikurshme, pasi, pavarësisht këtij suksesi të Edilianos, nga ana e Bashkisë Sarandë akoma s'kanë marrë mundimin as ta urojnë

Gepostet von Saranda Web am Donnerstag, 17. September 2020