FOTOLAJM/ Delvina gdhihet me reshje të dendura dhe rrufe

———-
Delvina është gdhirë mëngjesin e sotëm me reshje të dendura shiu dhe rrufe.
Një prej banorëve ka shkrepur aparatin fotografik pikërisht në momentin kur një nga rrufetë ka shkarkuar në malin e Sopotit.

 

Një rrufe ka shkaktuar djegien e një sipërfaqeje me shkurre në Delvinë.Fatmirësisht reshjet e dendura të shiut kanë…

Gepostet von Saranda Web am Mittwoch, 5. August 2020