Blej Njoftime Shitje Slide Show 

Shitet vile në rrugën Sarande – Delvine

  Shitet Vile 2 kate, me sipërfaqe 220 m2 dhe e ndërtuar në një pronë 5.000 m2 Kati 1 -> 2 dhoma + 1 sallon-kuzhinë, banjë. Veranda nga 4 anët Kati 2 -> 3 dhoma gjumi + 1 sallon-kuzhinë, banjë. Veranda nga të 4 anët. E mobiluar dhe kompletuar E rrethuar me gjelbërim dhe kopshte ku janë mbjellë 400 rrenjë agrume dhe ullinj. Vila ndodhet në kilometrin 13 të rrugës Sarande – Delvine https://goo.gl/cvG9Zu Cmimi: 200.000 euro, i padiskutueshëm Kontakt : 069 2853 943   

Read More
Agjensi Turistike Njoftime Shërbime Slide Show Traget Traget Sarande - Korfuz 

Finikas Lines publikon oreret e tragetit gjatë sezonit të vjeshtës

Finikas Lines publikon oreret e tragetit gjatë sezonit të vjeshtës. Finikas Lines ka publikuar oret e reja për sezonit të vjeshtës që kanë filluar prej ditës së sotme dhe deri në 31 Dhjetor. Orari i nisjes nga Saranda në Korfuz do të jetë në orën 13:00 , ndësa orari i nisjes nga Korfuzi në Sarandë do të jetë çdo ditë në orën 09:00, sipas orës greke. Për cdo informacion dhe rezervim kontaktet e kompanisë Finikas Lines janë 067 2022 004 dhe [email protected]      

Read More
Njoftime Slide Show 

Mesazhi në Saranda Web:

Pershendetje! Jam nje banuese ne Sarande.te lutem mund ta publikosh kete lajm. Sot reth ores 15.00 prane kopeshtit te braces me ka humbur canta e kopeshtit e djalit. Eshte nje cante boj qielli dhe ka nje arush blu. Brenda ka vete disa veshje te djalit. Nese e ka gjetur dikush ta dorezoje sepse po me qan djali e kerkon. Ju lutem publikoheni te faqja juaj. Faleminderit.  

Read More
Njoftime Slide Show 

Ka humbur ky qenush, kushdo që e ka parë lutet të kontaktojë

Ka humbur ky qenush, kushdo që e ka parë lutet të kontaktojë. Qenushi që shikoni në foto ka humbur ditën e sotme në Rrugën e Pestë në Sarandë. Personi që e ka humbur thotë se qenushi është shumë i rëndësishëm pasi me të janë të lidhur ngushtësisht fëmijët dhe kërkon nga kushdo që mund ta ketë parë apo gjetur ta njoftojnë. Për cdo informacion,  kontaktoni me mesazh ose koment në Saranda Web    

Read More