Atentat në Ksamil, vritet një person

Atentat në Ksamil, vritet një person,
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ksamil, ku një 50 vjecar, i identifikuar si Vangjel Çiko ka mbetur i vrare pas nje atentati qe i eshte bere.
Policia ka bllokuar disa rruge dhe po kryen kontrolle ne te gjitha automjetet e dyshuara per kapjen e vrasesve.