Saturday, February 27, 2021
Home Sende të humbura & Të gjetura

Sende të humbura & Të gjetura

Sende të humbura. Në këtë sekseion do të publikohen sende të humbura dhe të gjetura.
Këto njoftime do të gjenden vetëm këtu, pasi nuk do të publikohen duke u shpërndarë në faqet e rrjeteve Facebook dhe Instagram

127,658FansLike
10,084FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
Sarandë
scattered clouds
11.5 ° C
13.3 °
9.4 °
87 %
1kmh
40 %
Sun
17 °
Mon
15 °
Tue
15 °
Wed
14 °
Thu
11 °