Saranda Car Rental

Home Saranda Car Rental
Saranda Rent a car, Car rental in Saranda, Saranda Rental, Saranda Car Rental

MOTI NE SARANDE

Sarande
few clouds
27 ° C
27 °
27 °
54%
6.2kmh
20%
Mon
19 °
Tue
20 °
Wed
22 °
Thu
19 °
Fri
21 °

NJOFTIME

Shitet hotel në Lukovë, Sarande

Shitet hotel në Lukovë, Sarande Hoteli shtrihet në 800 m2 me 16 dhoma dhe 3 suita, 200 m2 ndertim Objekti i vogel 135 m2...

Zhduket nje person ne Sarande, apel ndihme

Zhduket nje person ne Sarande, apel ndihme. Familjaret njoftojne zhdukjen e Lavdie Manthjo vjec 67 Ajo ka dale nga banesa e veshur me nje fustan te...

Njoftim punësimi për asistente zyre në Sarandë

Shoqeria e ndertimit "Noku-O-S-2008" shpk, lider ne fushen e ndertimit kerkon te punesoje nje vajzë per pozocionin "Asistente Zyre". Te interesuarat per kete pozicion pune...

Kërkohet apartament me qera vjetore

Kerkohet apartament me qera vjetore. Preferohet 2+1 Te interesuarit te kontaktojne me mesazh ne faqe  ose 0695307154

Udhëzues për të mbrojtur shtëpinë dhe jetën nga zjarri dhe si të reagoni në...

Nisur nga zjarret e rëna dhe pasojat tragjike të tyre Shërbimi i Mbrojtjes nga Zjarri dhe Shpëtimit Sarandë ka përgatitur një udhëzues, të cilin...