Online Shop

Home Online Shop

No posts to display

MOTI NE SARANDE

Sarande
few clouds
27 ° C
27 °
27 °
54%
6.2kmh
20%
Mon
19 °
Tue
20 °
Wed
22 °
Thu
19 °
Fri
21 °

NJOFTIME

Eshte gjetur kjo patente e humbur, kerkohet personi

Eshte gjetur diten e sotme ne Sarande kjo leje drejtimi ne emrin Fatos Mahmuataj. Lutemi kushdo qe e njeh ta njoftoje te kontaktoje ne...

Njoftim punesimi per disa pozicione pune te Vila e Bardhe Hotel Bar Restaurants ne...

Vila e Bardhe Hotel Bar Restaurants ne Sarande kerkon te punesoje punonjes per pozicionet: – Recepsionist/e - Guzhinier/e – Kamarier/e - Banakier/e – Sanitare - Roje Te interesuarit luten te kontaktojne...

Njoftim punesimi ne Santa Quaranta

Santa Quaranta kerkon te punesoje punonjes ne keto pozicione pune 1- Kuzhinier/e 2- Ndihmes kuzhinier/e 3- Kamarier/e 4- Sanitare Te interesuarit te kontaktojne ne nr. 067 601 0000  

Apartament 83 m2 ne Sarande, cmimi 34 euro

Apartament ne katin e dyte te nje pallati te vjeter, por i rikonstruktuar. I mobiluar dhe me hipoteke. Siperfaqja 63 m2 ambjente te brendshme + 20...

Sarandë: Shitet Benz Mercedes vjano 2006

Sarandë: Shitet Benz Mercedes vjano 2006. Automjeti ka bërë 261000 km Kontakt 0693473920