Friday, November 27, 2020
Home Sende të humbura & Të gjetura

Sende të humbura & Të gjetura

Sende të humbura. Në këtë sekseion do të publikohen sende të humbura dhe të gjetura.
Këto njoftime do të gjenden vetëm këtu, pasi nuk do të publikohen duke u shpërndarë në faqet e rrjeteve Facebook dhe Instagram

127,658FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
Sarandë
clear sky
13.3 ° C
18 °
8.3 °
59 %
1.5kmh
0 %
Fri
13 °
Sat
15 °
Sun
13 °
Mon
17 °
Tue
14 °