Njoftime

Njoftime nga Saranda, njoftime punesime, njoftime per shit blerje dhe qera, informacione per gjithcka nga Saranda – Saranda Web

118,060FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
917AbonentëAbonohu
Sarande
few clouds
15.9 ° C
18 °
13.3 °
63 %
2.6kmh
20 %
Tue
15 °
Wed
12 °
Thu
9 °
Fri
11 °
Sat
12 °