Apartamente ne Sarande Apartamente ne Sarande Hotele Njoftime Qera Saranda Property Shërbime 

Apartamente Pushimi

Apartamente Pushimi Apartamente pushimi 2 + 1 dhe 1 + 1 ne Sarandë. Apartamenti 2 +1 përbëhet nga salloni + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Mundësi akomodimi deri në 5 persona. Apartamenti 1 + 1 përbëhet nga salloni + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Mundësi akomodimi deri ne 4 persona. Janë të pozicionuara në një zonë të qetë të Sarandës. Dhomat janë me hapsirë të bollshme dhe të shndritshëme. Disponojnë Tv, ajër të kondicionuar, lavatrice dhe kuzhinë të kompletuar. Nga apartamentet ofrohet pamje e mrekullueshme nga…

Read More
Apartamente ne Sarande Apartamente ne Sarande Blej Njoftime Shitet ne Sarande Shitje Slide Show 

Shitet vile ne Sarande

Shitet vile ne Sarande Shitet nje vile ne qytetin e Sarandes Vila ka 1000m2 toke te rrethuar, me parkim, peme etj. Me dy kate ndertim te perfunduar. Ndertimi per cdo kat eshte 215 m2, me leje ndertimi per 5 kate. Me hipoteke te rregullt, celtifikate pronesie dhe e rivlersuar. Vila aktualisht sherben dhe si hotel. Ndodhet ne zonen me te mire te qytetit te Sarandes, 30 m nga deti ne rrugen kryesore Turizem Kanali – Cukes. CMIMI 190.000 Euro Tel: 069 530 7154 Facebook Apartamente ne Sarande    

Read More