Hotel ne Ksamil - Dhoma me qera ne Ksamil

Home Hotel ne Ksamil - Dhoma me qera ne Ksamil
Hotel ne Ksamil - Dhoma me qera ne Ksamil, Hotele ne Ksamil, dhoma plazhi ne Ksamil, Dhoma dhe apartamente me qera ne Ksamil, Dhoma plazhi, dhoma per pushime ne Ksamil

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

Apartament per pushime verore

Apartament per pushine verore Sallon dhome gjumi verande banje 2 kondisionere 2 Tv plazma wifi Me gjithe aksesore dhe siguri Kontakt : 0697845969 dhe 00306972869380 whatsapp viber

Apartament 2 + 1 prane Agjensise, cmimi 35.000 euro

Shitet apartament 2 + 1 ne Sarande, ndermjet agjensise dhe policise. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe mobiluar Cmimi 35.000 euro Kontakt 0692683735

Tjetër portofol i humbur në Sarandë, ja çfarë kishte brenda

Tjetër portofol i humbur në Sarandë, ja çfarë kishte brenda. Një qytetar italian i quajtur Lorenzo Lazzarotto njofton në Saranda Web se ka humbur një...

Gjenden disa celsa ne Bulevard, kerkohet personi

Nje tjeter njoftim per gjetjen e disa celsave vjen ne Saranda Web. Celsat qe shikoni jane gjetur ne date 9 qershor ne Bulevard. Kushdo qe ka...

Ofertë punësimi për disa pozicione pune në Bougainville Bay

Bougainville Bay Hotel ofron vende te lira pune per pozicionet : Recepsionist Krye kuzhinier Ndihmes kuzhinier Krye kamarier Kamarier restoranti Banakier Barman Menaxher Housekeeping Menaxher Food and Beverage Financier Shitese Bellboy Shofer Sanitare Masazhatore Estetiste Kandidatët të cilët plotësojnë...