Camping

Home Camping
Kamping ne Sarande dhe Ksamil. Camping in Ksamil and Saranda.

No posts to display

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

Kërkohet shtëpi me Qera në Sarandë

Kërkohet shtëpi me Qera në Sarandë. Shtëpia duhet të jetë 1+1 mundësisht në lagjen Kodër. Shtëpia duhet të jetë e mobiluar. Të interesuarit të...

Janë gjetur këta çelsa, kërkohet personi që i ka humbur

 Celsat që shikoni në foto janë gjetur ditën e sotme pranë tregut industrial në Sarandë. Personi që i ka gjetur ka kontaktuar dhe i ka...

Fansi i Saranda Web gjen portofolin me para dhe karta dhe kerkon ta dorëzojë

Fansi i Saranda Web gjen portofolin me para dhe karta dhe kerkon ta dorëzojë. Ja cfarë na shkruan ai: Pershendetje Sot ne dreke gjeta nje portofol me...

Zhduket nje person ne Sarande, familja apelon per ndihme

Nje person rezulton i zhdukur qe prej mengjesit te djeshem. Personi quhet Bektash Rrapaj, 60 vjec. Ne momentin e largimit nga shtepia kishte veshur pantallona te...

Njoftim punesimi per disa pozicione ne Vila Duraku

Vila Duraku ne Sarande kerkon te punesoje disa punonjes per pozicionet: - Recepsionist/e - Kamarier/e - Banakier/e Te interesuarit luten te kontaktojne ne 0674983244 & 0692042156 ose te...