Apartamente ne Sarande

Home Apartamente ne Sarande
Apartamente dhe shtepi per pushime ne Sarande, Ksamil dhe zonat e tjera bregdetare ne rrethin e Sarandes

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

Sarandë: Njoftim punësimi në market

Njoftim punësimi. Market industrial ne qender te Sarandes kerkon te punesoje nje shitese. Te kete pervoje si dhe njohuri te kompjuterit Te interesuarat te...

Oferte punesimi ne Hotel KENT ne Sarande

Hotel KENT ne Sarande kerkon te punesoje: 1- Recepsioniste 2- Kamarier/e 3- Sanitare Per Recepsionist: - Te komunikoje rrjedhshem ne anglisht - Te perdori shume mire kompjuterin - Pagese e kenaqshme Te...

Njoftim punësimi nga Coca-Cola Bottling Shqipëria

Coca-Cola Bottling Shqipëria sh.p.k (CCBS) është kompani leader në tregun Shqiptar të pijeve freskuese jo alkoolike me marka te njohura ndërkombëtare si Coca-Cola, Fanta,...

Kërkohet apartament me qera vjetore në Sarandë

 Kërkohet apartament me qera vjetore në Sarandë. Familje me vendqëndrim të përhershëm në Sarandë kërkon apartament 1+1 ose 2+1 për me qera vjetore. Të interesuarit të...

Ka humbur një portofol me karta bankare dhe patentë

Diten e sotme ne Sarande ka humbur nje portofol, ku brenda ka patur disa dokumenta si karta bankare, karte shendeti, karte identiteti dhe leje...