Thursday, October 22, 2020
Home Authors Posts by Uesli Didani

Uesli Didani

94 POSTS 0 COMMENTS
I talentuar në Teknologjinë e Informacionit dhe Komunikimit që në moshën 12 vjeçare, Uesli Didani pranohet në grupet e administratorëve të faqeve më të mëdha shqiptare të kohës. Punon në disa faqe deri në momentin që angazhimi i tij përqëndrohet në administrimin e faqes Saranda Web në facebook. Në vitin 2016 ndërton webfaqen sarandaweb.net
127,658FansLike
10,084FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
Sarandë
clear sky
16.8 ° C
17 °
16.7 °
77 %
1.5kmh
0 %
Thu
17 °
Fri
22 °
Sat
20 °
Sun
20 °
Mon
19 °