Saturday, January 23, 2021
Home Authors Posts by Uesli Didani

Uesli Didani

94 POSTS 0 COMMENTS
I talentuar në Teknologjinë e Informacionit dhe Komunikimit që në moshën 12 vjeçare, Uesli Didani pranohet në grupet e administratorëve të faqeve më të mëdha shqiptare të kohës. Punon në disa faqe deri në momentin që angazhimi i tij përqëndrohet në administrimin e faqes Saranda Web në facebook. Në vitin 2016 ndërton webfaqen sarandaweb.net
127,658FansLike
10,084FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
Sarandë
scattered clouds
8 ° C
10.6 °
5.6 °
95 %
2.6kmh
47 %
Sun
13 °
Mon
13 °
Tue
13 °
Wed
8 °
Thu
4 °