Vodhën motorin e skafit në Ksamil, arrestohen 3 persona në Xarrë

02/05/1913:27

Shperndaje:


Policia e Sarandës ka arrestuar 3 persona për vjedhje në bashkëpunim.
Shërbimet e Policisë Sarandë kanë bërë të mundur kapjen dhe arrestimin në flagrancë të shtetasve E.G., 31 vjeç, L.Xh., 24 vjeç dhe F.H., 30 vjeç, me banim në Lushnje.
Këta shtetas janë kapur në flagrancë në fshatin Xarrë të Konispolit duke udhëtuar me një automjet tip Benz, brenda të cilit u gjet një motorr skafi, ku pas hetimeve të kryera rezultoi se ishte vjedhur në banesën e shtetasit I.D, në Ksamil.
Materialet iu referuan Prokurorisë në ngarkim të tyre për veprën penale Vjedhja e kryer në
bashkëpunim.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.