Vidhet një biznes në Sarandë gjatë natës.
Komisariati i Policisë Sarandë njofton është vjedhur një biznes gjatë natës.
Biznesi që është vjedhur ka qenë një lokal në lagjen nr. 4 në Sarandë dhe sipas pronarit hajdutët kanë arritur të  marrin vetëm një televizor.
Policia njofton se po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

loading...
loading...

 

Postoni komentin tuaj për shkrimin
Loading...