VIDEO SHOKUESE

08/01/1621:30

Shperndaje:


Video shokuese !!! Nje video që shokon po qarkullon në facebook. Janë momentet ku një qen është në çastet e fundit të jetës, ku sipas postuesit ka ardhur për shkak të helmimit nga bashkia dhe që shoqërohet me këtë tekst : O njerez kriminela te bashkis…o ju bastarde te qelbur qe skeni per tu ber kurr njerez…………. uroj qe kete vuajtje qe po kalojne keta te mjer ta kaloni ju o helmues ne shpirt…… ju jini per tiu hedh ne er…. zoti tiu japi denimin qe meritoni…..

video shokuese 1


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.