VIDEO – Çarmatoset qytetari në Delvinë, 1 pushkë, 4 bomba dhe 10 ndezësa

11/02/1713:29

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.