Vëllai dhunon motrën, arrestohet nga policia

28/04/1717:10

Shperndaje:


Policia ka arrestuar 1 shtetas në flagrancë dhe ka proceduar 1 tjetër në gjendje të lirë, për “Dhunë në familje” !
Policia ka bërë arrestimin e një 40-vjecari si dhe ka filluar procedimin penal në gjendje të lirë për një shtetase, pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë ushtruar dhunë fizike ndaj motrës së tij 53 vjeçare, banuese në Konispol, Sarandë, për motive të dobëta.
Materialet i kaluan Prokurorisë, neni 130/a i Kodit Penal “Dhuna në familje”.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.