Të shtënat me armë: Policia shoqëron disa persona

06/08/2020:53

Shperndaje:


Disa persona jane shoqëruar në ambjentet e Komisariatit të Policisë Sarandë pas të shtënave me armë zjarri në zonon e Qafës së Gjashtës.
Ngjarja ndodhi rreth orës 21:40 në fshatin Gjashtë të Sarandës, në kodër, ku sipas njoftimit të policisë, dyshohet se një person ka qëlluar me armë zjarri në ajër.

Drejt vendit të ngjarjes kanë shkuar shërbimet e policisë së Sarandës si dhe një grup i FNSH me qëllim krehjen e zonës.
Vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.