SHARE

Shitet vile ne Sarande
Shitet nje vile ne qytetin e Sarandes
Vila ka 1000m2 toke te rrethuar, me parkim, peme etj.
Me dy kate ndertim te perfunduar. Ndertimi per cdo kat eshte 215 m2, me leje ndertimi per 5 kate.
Me hipoteke te rregullt, celtifikate pronesie dhe e rivlersuar.
Vila aktualisht sherben dhe si hotel.
Ndodhet ne zonen me te mire te qytetit te Sarandes, 30 m nga deti ne rrugen kryesore Turizem Kanali – Cukes.
CMIMI 190.000 Euro
Tel: 069 530 7154
Facebook Apartamente ne Sarande shitet vile sarande 

 

Postoni komentin tuaj për shkrimin
Loading...