Shitet vile (me hipotekë) në rrugën Sarande – Delvine

13/02/199:57

Shperndaje:


Shitet Vile 2 kate, me sipërfaqe 220 m2 dhe e ndërtuar në një pronë 5.000 m2, me hipotekë
Kati 1 -> 2 dhoma + 1 sallon-kuzhinë, banjë. Veranda nga 4 anët
Kati 2 -> 3 dhoma gjumi + 1 sallon-kuzhinë, banjë. Veranda nga të 4 anët.
E mobiluar dhe kompletuar
E rrethuar me gjelbërim dhe kopshte ku janë mbjellë 400 rrenjë agrume dhe ullinj.
Vila ndodhet në kilometrin 13 të rrugës Sarande – Delvine https://goo.gl/cvG9Zu
Cmimi: 200.000 euro, i padiskutueshëm

Kontakt : 069 934 6016

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.