Shitet shtepi ne Ksamil.
Shtepia eshte  90 meter katrore dhe ndodhet nje prone 300 m2.
Shtepia ka 1 kat te ndertuar, ndersa ka leje ndertimi per 2 kate te tjera.
Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe me hipoteke.
Cmimi 170.000 euro
Kontakt 0695307154

 

Spread the love
  • 4
    Shares
Loading...
AlbanianEnglishFrenchGermanGreekItalianMacedonianPolishRussianSwedish