Shitet shtëpi në fshat të bregdetit, 29.000 euro

Shitet shtepi në fshatin Sasaj, një fshat piktoresk i bregdetit në zonën e Lukovës(mbi plazhin e Bunecit). Në hartë https://goo.gl/5nGtUy
Shtëpia është 48 m2 dhe siparfaqja e pronës është 270 m2.
Dokumentacion i rregullt.
Cmimi 29.000 euro, i padiskutueshëm.
Kontakt 069 530 7154
shtepi sasaj 1 shtepi sasaj15995724_1493156144045238_1135597686_n