Shitet papafingo 3+1, 120 m2, pamje fantastike e Sarandës

Shitet papafingo me pamje përrallore të qytetit të Sarandës.
Apartamenti ndodhet në një ndërtesë 5 katshe, ndërtimi i ri me punime shumë cilësore.
Apartamenti është 120 m2 dhe përbëhet nga 3 dhoma të mobiluara dhe kompletura, sallon me pamje nga deti, banjë, verandë.
Dokumentacion i rregullt, me HIPOTEKË
Cmimi 75.000 euro
Kontakt: 0695307154papafingo sarandepapafingo sarande 3papafingo sarande 2papafingo sarande 1

 

Like & Share
Loading...
loading...
loading...

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.