Shitet automjet 70.000 km, cmimi 3.400 euro

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”19660″][vc_column_text]Automjet 1.5 nafte, viti 2006, 70.000 km , tapiceri e zeze shume e paster, tavan xhami para dhe mbrapa, gomat 100% te reja, ngjyre gold, konsumi 4.7 litra e kombinuar.
te gjitha sherbimet e bera
Cmimi 3.400 euro
Kontakt Nr 0696761693[/vc_column_text][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=b5ZpokAQFL4&feature=youtu.be”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Like & Share
Loading...
loading...
loading...