Shitet apartament dhe dyqan ne Delvine

Shitet nje objekt 3 katsh ne Delvine, ku   2 kate jane te pershtatura apartamente banimi  dhe kati i pare dyqan. Siperfaqja  70 metra katrore.
Objekti ndodhet ne lagjen Sinan Balaci ne Delvine.
Cmimi i diskutushem
Te interesuarit te kontaktojne ne tel 0696635286