Shitet apartament 2+1 në zonën turistike në Sarandë

Shitet apartament i mobiluar në zonën e rrugës Turizëm – Kanali i Cukës, pranë Bougainville në Sarandë
Apartamenti përbëhet nga një sallon, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjë dhe verandë me pamje të pjesshme nga deti.
Sipërfaqja 76 m2
Cmimi 55.000 Euro
Kontakt: +355 68 909 9881