Shitet apartament 2+1 në zonën mbi Santa Quaranta, 106 m²

Shitet apartament me 2 dhoma gjumi, kuzhinë, sallon, banjë, verandë me pamje madhështore.
Sipërfaqja 106.7 m²
Ndohet mbi resortin turistik Santa Quaranta
Me dokumentacion të rregullt dhe Hipotekë
Kontakt në WhatsApp: 069 2186 050 dhe 0044 7511 028 715