Shitet apartament 2+1 ne Sarande

Shitet apartament 2+1 ne Sarande
Apartamenti ndodhet në zonën Turizëm – Kanali i Çukës, me një pamje mahnitëse të Sarandës.
Apartamenti ndodhet në Katin e katërt, në një ndërtesë me ashensor dhe parking
Siperfaqja e apartamentit 116 m2
Çmimi 85,000 Euro
Të interesuarit të kontaktojnë në 069 530 715414620176_1380896781937842_142108554_n 14593720_1380896668604520_2086927766_n 14608075_1380896808604506_346284473_n 14608096_1380896795271174_1465015621_n 14610645_1380896735271180_805975881_n14643013_1380896608604526_466130641_n 14642613_1380896541937866_1134797607_n
14593289_1380896548604532_1011997345_n