Shitet apartament 140 m2, 2+1 dhe garsonierë. Çmimi 99.000 euro

Shitet apartament 140 m2, i përbërë nga 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhinë, tualet, verandë me pamje madhështore të qytetit.
Përveç kësaj, në këtë apartament është përshtatur edhe 1 garsonierë me verandë.
Mobilim modern.
Garazh për parkim automjeti
Kati i 6-të
Çmimi 99.000 euro
Kontakt: 0697233164