Shitet ambjent pune, Magazinë

23/12/1916:32

Shperndaje:


Shitet magazine me certifikate pronesie, me nje siperfaqe te brendshme 120m2 dhe siperfaqe te jashtme 80m2 .
Magazina disponon hyrje te dedikuar direkt nga rruga e peste, me vende parkimi, tualet, sistem alarmi dhe linje me tension 3-fazore.
Ambjenti ndodhet te kryqezimi i rruges peste me rrugen Adem Sheme, perballe kafe bar “Ari”. Mund te perdoret per ambjent pune duralumini, mobileri, frigoriferik, pike shumice, servis makinash, etj.
Aktualisht eshte e dhene me qera.
Shitet per arsye emigracioni.
ÇMIMI 55.000 Euro
Kontakt: 0693315323


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.