Shitet 800 meter truall me shtepi me pamje nga deti dhe Liqeni i Butrintit

shitet shtepi sarande ksamilShitet 800 meter katrore truall ne afersi te nje prej plazheve me te bukur te Sarandes.
Ne kete prone perfshihet nje shtepi 120 m2, e rrenuar.
Prona eshte me hipoteke, gjithashtu edhe shtepia eshte me leje ndertimi dhe hipoteke.
Cmimi i shitjes 130.000 euro
Kontakt 069 530 7154