Shitet 393 m² truall për ndërtim, i gërmuar dhe dokumentacion. Çmimi 75,000 euro

04/04/2311:02

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.