Shiten pajisje Fast Food në gjendje shumë të mirë

Shitet fast food i kompletuar me 1 ekspozitor me vasketa, 2 gjiro te medha me toster profesiol, fritez, pajisje me llambe per te mbajtur ngrohet patatet , sharre elektrike per prerjen e mishit, set thikash profesionale per fast food, dy banake te rinj per te mbajtur produktet dhe nje frigorifer ngrires
Cmimi 2500€ i diskutueshem
Kontakt: 0699184177