Sherri përfundon me thika, plagoset rëndë 1 person, arrestohet autori

09/02/179:19

Shperndaje:


Policia arreston në flagrancë për “Plagosje të rëndë me dashje” shtetasin:
– Elion Xhaferi, 34 vjeç, banues në fshatin Vrinë.
Policia ka bërë arrestimin e tij në flagrancë pasi ditën e djeshme, në fshatin Vrinë pas një konflikti për motive të dobëta, ky shtetas ka goditur me mjet prerës “thikë” shtetasin A.Z., 43 vjeç, banues në Konispol, i cili është plagosur rëndë dhe ndodhet në spitalin e Sarandës duke marrë mjekimin e nevojshëm.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.