Sarandë, vidhet automjeti i parkuar përpara shtëpisë

31/03/1717:22

Shperndaje:


Sarandë, vidhet automjeti i parkuar përpara shtëpisë.
Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr 4 në Sarandë, ku një automjet tip benz, është zhdukur pa lënë gjurmë.
Pronari i automjetit, një 32-vjecar thotë se automjetin e kishte parkuar përpara banesës, por kur ka dalë nga shtëpia ka vënë re se automjeti ishte zhdukur.
Policia e Sarandës njofton se po punon për gjetjen e automjetit dhe identifikim dhe kapjen e autorëve.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.