Sarandë: Shitet skaf për 5.000 euro

 

Shitet skaf gjatesia 5,80 cm dhe me motor Selva 150hp
Me te gjitha dokumentat ne rregull + treileri
cmimi 5000€ i diskutueshem
Kontakt: +355682391745 

 

 

 

 

Like & Share
Loading...
loading...
loading...