Sarande: Shitet apartament 1+1 Çmimi 30,000 euro

Sarande: Shitet apartament 1+1 Çmimi 30,000 euro
Apartamenti ndodhet ne Koder, ne nje pallat te ri
Apartamenti ka sallon-kuzhine, dhomë gjumi, banje, ballkon
Me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt
Kontakt: 069 530 7154
15032619_1420425657984954_221503916_n 15033564_1420425954651591_913472863_n 15046272_1420426147984905_294553566_n 15049958_1420425804651606_1782212827_n 15050301_1420426057984914_1423510766_n 15058680_1420425801318273_821004619_n 15086846_1420425674651619_555939579_n 15086863_1420425637984956_1198471651_n 15087010_1420425614651625_1279872382_n

Like & Share
Loading...
loading...
loading...

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.