Sarande, jepet hotel me qera.
Jepet me qera Hotel Boston Sarande. Hoteli ndodhet ne rrugen Sarande – Ksamil, prane kanalit te Cukes.
Hoteli ka 32 dhoma dhe ne katin e siperm nje bar-restorant.
Me ashensor, parking dhe ambiente shlodhese.
Per oferta serioze kontakt 0692089792  

 

Loading...