Sarande, Foristrada aksidenton dhe braktis drejtuesin e motocikletës

13/02/1719:22

Shperndaje:


Një ngjarje e rëndë është shënuar në aksin rrugor Sarandë-Çukë.
Një automjet foristradë ka aksidentuar rëndë një drejtues motociklete dhe më pas e ka braktisur, duke mos i dhënë ndihmë, por është larguar nga vendngjarja.
Mësohet se i aksidentuar ka mbetur një 52-vjeçar nga Ksamili, i cili është transportuar drejt spitalit.
Policia e Sarandës njofton se po punon për identifikimin e drejtuesit të foristradës dhe zbardhjen e ngjarjen.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.