Sarandë/ Dolën në rrugë: Policia bllokon 4 automjete dhe heq 4 patenta

31/03/2016:43

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.