Home Lajme Sarandë: Automjetit i vjedhin parafangon

Sarandë: Automjetit i vjedhin parafangon

Komisariati i Policisë Sarandë
njofton për një tjetër vjedhje gjatë natës.
Vjedhja ka ndodhur në lagjen nr. 3 dhe eshtë denoncuar nga një shtetas 21 vjeç banues në Sarandë, ku ai denoncon se i kanë vjedhur parafangon në mjetin “Volksvagen Golf 5”.
Policia njofton se po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Neni 134 i Kodit Penal
.

 

Loading...