SHARE

Sarandë.
Policia ka arrestuar në flagrancë një 20-vjecar për “Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike”!
Në bazë të informacioneve të marra në rrugë operative, policia ka bërë të mundur kapjen dhe arrestimin e këtij shtetasi, pasi:
Gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij në lagjen nr.1 Sarandë, shërbimet kanë konstatuar të fshehur në banesë një sasi me lëndë narkotike me peshë prej 550 gramë e dyshuar e llojit Cannabis Sattiva.
Materialet iu referuan Prokurorisë për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” neni 283 i Kodit Penal.

loading...
loading...

 

Loading...